Aanmelden als ThisLine partner
Als bedrijf of organisatie kan je je aanmelden als partner van ons First Responder Benefits programma. Dit kan door een voordeel, korting of andere leuke actie aan te bieden. Exclusief voor hulpverleners, waaronder: politie, brandweer, ambulance, defensie, handhaving beveiliging, KNRM/SAR, EHBO & andere eerste hulpverleners welke zijn aangemeld met een account op onze website.
Op deze manier bereik je niet alleen een unieke doelgroep, maar laat je ook zien dat je de inzet van beroeps en vrijwillige hulpverleners waardeert en support.
ThisLine staat voor de verbinding tussen alle verschillende hulpverleners en het op een stijlvolle manier uitdragen van hetgeen waar wij voor staan en trots op zijn. Een lifestyle merk voor en door hulpverleners en iedereen die ons support.
